• Неодамнешно
  • -36 %
Гроздобер Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ретро Дрво Креативност Паб Бар Декорација Спална Соба Дневна Соба Фигурини

Гроздобер Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ретро Дрво Креативност Паб Бар Декорација Спална Соба Дневна Соба Фигурини

DEN 1229.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Тековен


Материјал : дрво Димензии : дијаметар : 40cm/15.7" Пакет : 1pc/картонска кутија за Пакување : 1pc x индустрија figurine Функција : DIY,Еко-пријателски,таписерии Изработка,голем capaticy.Високо ниво на толеранција Лесен за чување,лесен за чистење и сортирање,да ви даде удобни и чисти соба се КОРИСТИ за : Дом,канцеларија,livingroom,спална соба за складирање стационарни дребулии материјали Погодни за стави нешто за тоа декорација

Други карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Дрво
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Големина:
diameter
Име:
Дрвната Индустрија Стил Опрема Член Ѕид Оркестарот
Вид:
опрема
Тип:
Гроздобер
Функција:
Моден

Најдобри понуди