• Неодамнешно
  • -21 %
Мини Паркинг Само Метал Калај Знак Куќа Ѕид Оркестарот Калај Знак Гроздобер Дома Декор Метална Плоча Кул Метална Плоча Мода Метал Постер

Мини Паркинг Само Метал Калај Знак Куќа Ѕид Оркестарот Калај Знак Гроздобер Дома Декор Метална Плоча Кул Метална Плоча

DEN 158.00
DEN 200.64

Количина на стоки
Тековен


Добиете Забава ПодПоддршка Пад На Превозот И Трговија На Големо
4709
4415 Име на Производ : Мини Паркинг Само Метал Калај Знак Куќа Ѕид Оркестарот Калај Знак Гроздобер Дома Декор Метална Плоча Кул Метална Плоча Мода Метал Постер Карактеристики : (1) Високо квалитетни материјали. (2) Емајлирани боја е атрактивна и многу издржливи (3) Големина околу 12" x 8" калај знак доаѓа подготвен да се откажам (4) Метал знаци се нови и се изработени од поцинкуван калај во profesional фабрика. (5) На калај знак е само една од стотиците на висок квалитет на ѕид décor производи понудени за да ви помогне да ги красат во свој уникатен стил. Производ параметар : (1) Општи Димензии : 30cm*20cm (2) Материјал : Животната средина-пријателски поцинкуван калај (3) Пакетот Вклучува : 1 buc калај гревот (4) Купи Повеќе,Повеќе Попусти

Други карактеристики

Бренд Име:
inFour+
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Едб Отпечатоци/Метал Постер:
Едб Знак/Ретро Метал Уметност Постер
Метал Ѕид Плоча/Кафе Бар Ѕид Оркестарот:
7.8 инчен*11.8 инчен
Метал Слика/Паб Метал АРТ Деко:
20*30cm
Гроздобер дома декор:
Почеток/Паб/кафуле/ итн.
декоративни метални плочи:
постер гроздобер/метал знаци
паб ѕид оркестарот:
Ѕидот оркестарот/метал постер/ретро гроздобер/метал ѕид оркестарот
паб/метал занаети, сликарство/гроздобер знак:
Постери/ѕид уметност/метална плоча
гроздобер метал/знак метал постер:
метал знаци гроздобер
decoracion hogar/placa decorativa:
placas decorativas метал

Најдобри понуди