• Неодамнешно
  • -18 %
Тетоважа Салон Ѕид Налепница Цитати Tattoo Студио Винил Ѕид Decal Модерен Дизајн На Логото Шема Тетоважа Машини Прозорец Оркестарот

Тетоважа Салон Ѕид Налепница Цитати Tattoo Студио Винил Ѕид Decal Модерен Дизајн На Логото Шема Тетоважа Машини Прозорец

DEN 511.00
DEN 623.04

Количина на стоки
Тековен


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 42 x 81 см
Голем : 53 x 102 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Други карактеристики

боја:
Црна
Големина:
42x81cm, 53x102cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-1110
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобри понуди