• Неодамнешно
  • -36 %
Метал Рачно Изработени Автомобил Мувла Занаети Декорација Ретро Метал Буба Автомобил Креативни Роденден Подароци Железо Figurine Голема Дете Подарок

Метал Рачно Изработени Автомобил Мувла Занаети Декорација Ретро Метал Буба Автомобил Креативни Роденден Подароци Железо

DEN 1690.00
DEN 2640.00

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Метал
Големина : 28x14x15cm/11.0x5.5х5.9"
Стил : Мода
пакување : 1pc/картон
Пакувањето Вклучува : 1pc x автомобил занает
Функција :
1.DIY Еко-пријателски,Исклучителна Изведба.еко,здрав материјал
2. Одлична вила модел за дома, филм смола занаети.
3.Топ Роденден,Забава,Фестивал,Бизнис,итн.подароци, за пријатели,роднини,љубовници.
4.Убав избор, да home office лоби биро табела декорација украси accessoris.

Други карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
IAMPRETTY
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Производот:
Автомобил модел
клучни зборови:
Figurine & Минијатури
Објектот:
Дома декорација додатоци
Тип:
Гроздобер Занает
Големина:
28x14x15cm/11.0x5.5x5.9
кориснички:
Yes
Тип На Производ:
фигурини
Вид:
Табела Десктоп Декорации
боја:
ретро
користат за:
Уметноста Колекција Подарок

Најдобри понуди