• Неодамнешно
  • -18 %
Decal Уметност Гејмер Ѕид Налепници Винил Черепот На Главата Музика Слушалки Decal Видео Игра Черепи Дома Декорација Ѕид Хартија

Decal Уметност Гејмер Ѕид Налепници Винил Черепот На Главата Музика Слушалки Decal Видео Игра Черепи Дома Декорација

DEN 472.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 42 x 65 cm
Голем : 57 x 88 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Други карактеристики

боја:
Црна
Големина:
42x65cm, 57x88cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Шема
Број На Модел На:
М-1131
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобри понуди