• Неодамнешно
  • -20 %
Црна И Бела Жирафа Ѕид Уметност Печати И Постер , Рачно Насликани На Животните Жирафа Ѕид Слика Платно Сликарство Модерна Уметност Оркестарот

Црна И Бела Жирафа Ѕид Уметност Печати И Постер , Рачно Насликани На Животните Жирафа Ѕид Слика Платно Сликарство Модерна

DEN 191.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


Прифатлива ѕид уметност и ѕидот оркестарот , совршен за да декорирате вашиот дом или канцеларија или продавница
Забелешка
1. Секој печатење се проверува пред превозот. Рамката НЕ се вклучени во оваа набавка, само печати е вклучен.
2. Бојата на екранот може да биде малку се разликуваат од страна на монитор или мобилен амбиент.
3. Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
=============================================================================
Големина детали
=============================================================================
Преглед
==================================================================================================
Нордиските Цртан Филм Жирафа Ѕид Уметност Печатење На Постер , Рака Подготвени Животинско Жирафа Слика Платно Сликарство Дома Ѕид Декорација
=============================================================================
=============================================================================
Пакет детали
Ние ги користиме супер тешко цевка пакет да се заштити вашиот парцела безбедно и звук
====================================================================
Обезбедување на квалитет
Ние сме посветени на користење на оригиналните Epson вода-базирани мастило, цената е повисока, но бојата е подобро.Moreally, здрава и еколошки пријателски, без мирис.
=============================================================================
Се врати и враќање
Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да ја ОТВОРАЊЕ на спорот , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!
=============================================================================
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме испратете e-mail на нас,
или контактирајте со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Други карактеристики

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Бренд Име:
Живеат ustory
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
7D53
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Цел:
Рака Подготвени Животинско Жирафа Печатење на Постер на Ѕид Уметност оркестарот
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
уметноста категорија:
Рака Подготвени и Модерна
Простор апликации:
Дневната Соба / Спалната Соба
Тема:
Молив Рака Подготвени Животинско Жирафа Платно Уметност Печатење

Најдобри понуди