• Неодамнешно
  • -23 %
Кул Современиот Човек Витез Ѕид Decal Куќа Животинско Отстранлив Винил Ѕид Налепница Средновековна Уметност Mural Дизајн Дома Декор Детска Соба SY233

Кул Современиот Човек Витез Ѕид Decal Куќа Животинско Отстранлив Винил Ѕид Налепница Средновековна Уметност Mural Дизајн

DEN 355.00
DEN 460.80

Количина на стоки
Тековен

Производ Inforamtion : Број : SY233 Големина S : 42 x56cm M : 57x75cm L : 75x99cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Други карактеристики

боја:
H601 Бела, H615 Сина, H607 Оган Црвена, H627 Сива, H624 Браун, друга боја избор
Големина:
42x56cm, 75x99cm, 57x75cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SY233
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди