• Неодамнешно
  • -7 %
Слика Geisha Кабуки Natori Јапонија Печати Платно Класичен Кимоно Јапонски Жена Ѕид Уметност за Домашна Декорација Уметнички дела Најдобар Подарок

Слика Geisha Кабуки Natori Јапонија Печати Платно Класичен Кимоно Јапонски Жена Ѕид Уметност за Домашна Декорација Уметнички

DEN 670.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен

И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Испорака : 1.
Боја
Многу Добра и Живописни. Ви благодариме за се што доаѓа.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно.
Големина
30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, custom size, ве молиме да ни даде порака
Превозот
Сите превозот ќе се врши во 48 часа
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1.modname=ckeditor
Слика Geisha Кабуки Natori Јапонија Печати Платно Класичен Кимоно Јапонски Жена Ѕид Уметност за Домашна Декорација Уметнички дела Најдобар Подарок КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail.EMS : 5 до 10 дена
3. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас.
поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
постер слика од броеви Божиќ украси Dropshipping
Обликот:
Плоштад
Стил:
Јапонија Стил
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
чиста уметност простор
Техника:
Спреј Сликарство

Најдобри понуди