• Неодамнешно
  • -15 %
Апстракт Растенија Формулиран Сликарство Зелено Растение Едноставен Стил Инкџет Масло на Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер на Ѕид Уметност НОВО!

Апстракт Растенија Формулиран Сликарство Зелено Растение Едноставен Стил Инкџет Масло на Платно Сликарство Мастило Сликарство

DEN 137.00
DEN 161.28

Количина на стоки
Тековен


Апстракт Растенија Формулиран Сликарство Зелено Растение Едноставен Стил Инкџет Масло на Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер на Ѕид Уметност НОВО! Пад На Превозот
Текстура : платно
Стил : детски цртан филм модел
Облик : плоштад
Модел : растенија и цвеќиња
Опсег на примена : дневна соба
Комбинирање на моделот : слободен
Планината Режим : без рамка потребни
Слика форма : стан
Текстурата на сликата основни : платно
Број на : слободен
Категорија на декоративни слики : модерни декоративни цртежи
Технологија на декоративни painitngs : воздух четка
Спецификација : модел една слика, модел на две сликарство, модел три сликарство, три во еден
Големина : околу 40 x 40 см/15.75×15.75 во, 50×50 cm/19.69×19.69 во
Тема : апстракт акварел растенија
Примена : за дневна соба декорација
Стил : акварел растенија
Забелешки :
Таму ќе биде 2-3cm edgefold за производот да одговара на монтажа.
Пакување Листа :
1 x маслени

Други карактеристики

Големина (Инчен):
40x40cm, 50x50cm
Бренд Име:
famure
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Масло На Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Пад на превозот:
Yes

Најдобри понуди