• Неодамнешно
  • -49 %
Виножито Оган Балон Винил Отстранлив Дома Декор Декорација Детска Градинка Бебе Дете Спална Соба DIY Mural Ѕид Налепници Decal

Виножито Оган Балон Винил Отстранлив Дома Декор Декорација Детска Градинка Бебе Дете Спална Соба DIY Mural Ѕид Налепници

DEN 195.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Врвен квалитет на Винил со Транспарентни Рабови
Typesetting големина : Околу 50*70cm
Конверзија : 1 инч = 2.54 см , 1 cm = 0.3937 инчен
Обновливи и отстранлив Ѕид Налепници. Нема Потреба за Трансфер Филм - Едноставно Кора и Налепница
Слики може малку да се разликуваат од реалните објект поради осветлување, и ве молиме да се разбере боја може да има мала разлика поради лични чувство.
Може да се стави на налепници во свој ред без оглед на тоа би можело да биде.
На налепница може да бидат поставени на ѕидот, фрижидер, плочи и сите други тврда површина места.Можете да ги подигнете го нежно со остар алат како ножеви и се држи некаде на друго место, тоа може да се користи за многу пати, ако се користи правилно.
Внимание : Вие треба да бидете сигурни дека на површината е чиста и сува пред да се држи. Било мрсна нечистотија или водата ќе влијае на совршенство на налепница. Понекогаш може да има некои меури се појави во голем налепници, ако тоа се случи, ве молиме да го отстраните меур или само pin тоа. Кога ѕидот е влажно, поради некои неочекувани причини, тоа може да има лошо влијае на налепница, кога ова се случува ве молиме сув ѕид и налепница со воздушен компресор или едноставно се држи повторно кога на ѕид е сув.

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
heatboywade
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
DM57-0162
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди