• Неодамнешно
  • -17 %
3pcs DIY Неколку Љубовник и Чаир Момче и Девојка Смола Самовила Градина Занает Терариум Подарок минијатури декоративни Микро Пејзаж

3pcs DIY Неколку Љубовник и Чаир Момче и Девојка Смола Самовила Градина Занает Терариум Подарок минијатури декоративни

DEN 62.00
DEN 74.40

Количина на стоки
Тековен


Опис
Материјал : Смола
2 Дезени Се Достапни : Available :
1-Момче Во Сива Боја+Девојка Во Сива Боја+Чаир
2-Момче Во Сина+Девојка Во Розово+Чаир
Големина на :
Момче : 3.8cmx3.0cmx5.2cm(1.5"x1.2"x2.0")
Девојка : 2.5cmx2.4cmx4.8cm(1.0"x0.9"x1.9")
Стол : 4.7cmx1.2cmx1.8cm(1.9"x0.5"x0.7")
Пакетот Вклучува :
1x Girl Украс
1x Boy Украс
1x Chair Украс
Опис : Тоа е смола занает да се користат во градина,бонсаи,куклена куќа или на други места за декорација,многу симпатична и мини Украс.
Важна Забелешка : На производи се минијатурни украси,ве молиме да не суди на објектот големина од вашата фантазија или слика се прикажува,ве молиме љубезно ве молиме да го проверите точното големина внимателно пред да ја купите,tks.
10574

Други карактеристики

Бренд Име:
WHPHous
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата

Најдобри понуди