• Неодамнешно
бесплатен превозот xvggdg 50 компјутери/многу Виножито рака знаме Рака Мавтајќи Геј ЛГБТ парада Les Bunting 14x21cm партија decotation

бесплатен превозот xvggdg 50 компјутери/многу Виножито рака знаме Рака Мавтајќи Геј ЛГБТ парада Les Bunting 14x21cm партија

DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен

50 компјутери Geminbowl Виножито знаме Рака Мавтајќи Геј ЛГБТ парада Les Bunting 14x21cm
Карактеристики
- Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив
- Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
- Големите партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн
Спецификации
Големина на : Околу 14*21cm
- Материјал : Полиестер ткаенини
- Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот Вклучува
- 50pcs виножито рака знаме

Други карактеристики

Големина:
14 by 21cm
Стил:
Летање
Ткаенини:
Primaloft
Бренд Име:
xvggdg
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени

Најдобри понуди