• Неодамнешно
  • -5 %
Животот Цитати Ѕид Decal Биде Убав или да ја Напуштат Позадина Уметност Винил Букви Ѕид Налепница за Соба Декорација

Животот Цитати Ѕид Decal Биде Убав или да ја Напуштат Позадина Уметност Винил Букви Ѕид Налепница за Соба Декорација

DEN 136.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


ПРЕПОРАЧЛИВО
Ве молиме запомнете дека ефектот сликата е само за референца, и бидете сигурни дека за да се провери ѕидот налепница големина внимателно пред ставање на ред.
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината.
Поради различната резолуција на секој компјутерски екран, боја разлика често се случува. Ви благодариме за разбирањето!

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Златна, Сива, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Кафе, Руменило, Средни сина, Кафена, Cannal сина, Небото Сино, Јоргованот
Големина:
14x58cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
my1067
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга Живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Функција:
Дневна соба / Остатокот соба /Детска соба / бојадисана / Store/
Техника:
Резба Исклучителна

Најдобри понуди