• Неодамнешно
  • -25 %
Banksy Стаорец Вандалот Дневна Соба И Спалната Соба Ходникот Кујна Почетниот Прозорец Decal Отстранлив Винил Уметност Ѕид Налепница Autocollant Mural B083

Banksy Стаорец Вандалот Дневна Соба И Спалната Соба Ходникот Кујна Почетниот Прозорец Decal Отстранлив Винил Уметност

DEN 287.00
DEN 382.56

Количина на стоки
Тековен

материјал : еколошки Винил големина : 25cm X 60cm 42cm X 101cm 57cm X 137cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја

Други карактеристики

боја:
црна глувчето црвена линија, прилагодено боја
Големина:
25X60cm, 57X137cm, 42X101cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Број На Модел На:
B083
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди