• Неодамнешно
  • -25 %
Симпатична Винил Ѕид Decal Мачка Куче Миленичиња Продавница за Животни Ветеринарна Налепници Mural Водоотпорен Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба ZB558

Симпатична Винил Ѕид Decal Мачка Куче Миленичиња Продавница за Животни Ветеринарна Налепници Mural Водоотпорен Ѕид Налепници

DEN 287.00
DEN 382.56

Количина на стоки
Тековен


Големина (custom sizes достапни по барање)
30cm W x H 61cm
42cm W x H 86cm
56cm W x H 115cm
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме така
многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме
изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако ние не се
примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, H635 Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Државата Сива, Виолетова, Кафена, Теал, Друга боја избор
Големина:
42x86cm, 30x61cm, 56x115cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Број На Модел На:
ZB558
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Најдобри понуди