• Неодамнешно
  • -25 %
Хороскопски рака се справи со стаорец добиток тигар зајакот змеј змија коњ коза мајмун пилешко куче цврсто дрво дневна соба украси boxwood

Хороскопски рака се справи со стаорец добиток тигар зајакот змеј змија коњ коза мајмун пилешко куче цврсто дрво дневна

DEN 1411.00
DEN 1881.12

Количина на стоки
Тековен

Ние прифаќаме да обичај ,исто така нешто што може да ми кажете. Чувајте го на место каде што температурата е соодветно и да се избегне директна сончева светлина. Додадете вашите Омилени Продавници за да се добие забава . Покрај тоа, за да се спречи дрво објекти се судрат, или склони кон пукнатини, кои влијаат на целокупниот изглед на ефектот. Но, ако водата во воздухот, премногу мали, повеќе сува, тоа ќе го намали нејзиниот сјај. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Најдоброто место во сенка, ако се чувствуваат некои плима може да излезе за сонце, но не и долготрајна изложеност на сонце, во спротивно нема да биде сува и скршена ситуација. Не избрише вода, ако има нечистотија, а потоа се користи професионална алатка за да се отстранат овие нечистотија надвор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Карактеристики : Материјал : Кинески Boxwoodhuangyang
- Високо-одделение процес материјали - Нежна текстура,текстура тешки,20 cm во дијаметар на коренот,да расте за стотици години. Само за да се одржи една добра способност да се потенцира вредноста на оваа резба, оваа резба и одржување на мебел пакет јо висок голема разлика, погледнете раководството на boxwood резба треба да се обрне внимание на она што проблемот!
Влажност
Ова дрво е многу осетлива на влага, ако влажност на воздухот од 40%, потоа дрво е лесно да се апсорбираат вода низ воздухот, кога премногу вода ќе влијае на севкупниот резба сјај.
Производ на сопствени не може да се врати ако нема квалитет проблеми, бидејќи тоа не може да се продаваат повторно. - Поголема колекција вредност - Повеќе за драмски ликови, бог, буда слика како тема, има многу голема колекција вредност.
wy-приклучок-крај Драги пријатели,
Добредојдовте на CC начин на Живот Продавница ! Кликнете за да дознаете повеќе. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. (Ве молиме да напомена : дека производство не е толку совршена како што купувачот мисла или купувачот не се забележи големината кога превозот не е проблем за квалитет )
Внимание За Руски Пријатели
1. Но можете да контактирате со нас во рок од една недела, доколку е тоа квалитетни прашања и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот што е можно поскоро.
Испорака
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.

Други карактеристики

Материјал:
Дрво
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Животните

Најдобри понуди