• Неодамнешно
  • -35 %
Се Прашувам Жените Постери Ѕид Налепници Дома Декорација На Високо Квалитетни Бели Обложена Хартија

Се Прашувам Жените Постери Ѕид Налепници Дома Декорација На Високо Квалитетни Бели Обложена Хартија

DEN 81.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен


Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 160 g БЕЛО Обложена хартија
2.Процес : печатење (не е водоотпорен)
3.Shippment : Ако изберете бесплатен превозот, нема следење на информации во вашата земја.
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта или e Packet.
4.Големина : 16.5inch X11.8inch(42cm X30cm)11.8inch X8.7inch(30cm X21cm).
5.Стил : Модерен Стил ве Молиме да направите вашиот o
rder адреса и примачот име точен, ви Благодариме!

Други карактеристики

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
MO110
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Најдобри понуди