• Неодамнешно
  • -23 %
YOYOYU Винил Ѕид Decal Уметност Removeable Дома Декор Кршење Лошо Heisenberg Цитат Овозможува да се Готви Текст ѕид Налепница DIY Mural YO394

YOYOYU Винил Ѕид Decal Уметност Removeable Дома Декор Кршење Лошо Heisenberg Цитат Овозможува да се Готви Текст ѕид Налепница

DEN 388.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Тековен


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис : ГОЛЕМИНА : 42 X66 CM / 57 X90 CM Функција : Пренослив и Издржлив Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Други карактеристики

боја:
615 СИНА, 627 СИВА, 608 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X66CM, 57X90CM
Број На Модел На:
YO394
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
Тема:
Забелешка ѕид оркестарот

Најдобри понуди