• Неодамнешно
  • -14 %
DIY Кул 3D Квадрат се Чувствува Ѕид Налепници Мулти Бои самолепливи Плоштадот Ѕид Декоративни Налепници Чувствува Лист Панели Големина 14cm

DIY Кул 3D Квадрат се Чувствува Ѕид Налепници Мулти Бои самолепливи Плоштадот Ѕид Декоративни Налепници Чувствува Лист

DEN 71.00
DEN 83.04

Количина на стоки
Тековен


DIY Кул 3 D Квадрат се Чувствува Ѕид Налепници Мулти Бои самолепливи Плоштадот Ѕид Декоративни Налепници Чувствува Лист Панели Големина 14cm Пад на Превозот
Карактеристики : mildew доказ, mothproof, антибактериски, звучна апсорпција, beautification и декорација, влага доказ, анти-статички.
Употреба :
1. На десната страна на оваа декоративни плоча се чувствува ткаенина дека нема лесно да се добие покриени со прашина; средината е безопасен ЕВА материјал;
2. Поради материјал на посебност, некои луѓе може да се почувствува мирис на гума е силна, па затоа е препорачливо да се стави во сенка место за 5-7 дена пред употреба.
3. Тоа не е само декоративен, туку практично се користи за да пали фотографии, виси украси и копчињата!
ѕидот декоративни лист
Материјал : се чувствува ткаенина + ЕВА материјал
Големина : прибл. 14 см * 14 cm / 5.51 во * 5.51 во
Дебелина, индекс : супер-дебели околу 1.2 см / 0.47 во 3 D
Пакување :
Декоративни плоча * 1
Pushpin * 1
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Бренд Име:
famure
Стил:
Европа
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Квадрат се Чувствува самолепливи Налепници Ѕид
Материјал:
Платно
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Пад на превозот:
Yes

Најдобри понуди