• Неодамнешно
  • -20 %
YOYOYU Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Уметност Зеленчук Ѕид Decal Лимон Соба Декорација Removebale Mural Постер YO507

YOYOYU Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Уметност Зеленчук Ѕид Decal Лимон Соба Декорација Removebale Mural Постер YO507

DEN 380.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис : ГОЛЕМИНА : 42 X46 CM / 57 X63 CM Функција : Пренослив и Издржлив Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Други карактеристики

боја:
622 ЦРНА, 627 СИВА, 608 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X46CM, 57X63CM
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
YO507
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Најдобри понуди