• Неодамнешно
бесплатен превозот Молдавија знаме 90*150cm Виси Молдавија Националното знаме, знамето на Молдавија

бесплатен превозот Молдавија знаме 90*150cm Виси Молдавија Националното знаме, знамето на Молдавија

DEN 163.20

Количина на стоки
Тековен


3ft*5ft молдавија знаме .
големина е 90*150cm
материјал полиестер
фотографијата е во следново.
ние, исто така, било која друга земја знаме. во било која големина.ако имате овие прашања /. ве молиме распрашува за мене во време.

Други карактеристики

Големина:
90 x 150cm
Стил:
Летање
Бренд Име:
Aerlxemrbrae
Ткаенини:
Polartec
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени

Најдобри понуди