• Неодамнешно
  • -35 %
Star Wars Уметност Постери Ѕид Налепници Дома Декорација Браун Kraft Хартија Ретро Стил MO14

Star Wars Уметност Постери Ѕид Налепници Дома Декорација Браун Kraft Хартија Ретро Стил MO14

DEN 78.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Тековен


Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 150 g браун kraft хартија
2.Процес : печатење (не е водоотпорен),
Купи три или повеќе постери, со цевка за да се спречи брчки
3.Shippment : Ако изберете бесплатен превозот, нема следење на информации во вашата земја.
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта
4.Големина : 16.5inch X11.8inch(42cm X30cm)11.8inch X8.7inch(30cm X21cm).
5.Стил : Гроздобер Стил(brown kraft хартија)
Ве молиме да направите вашата нарачка адреса и примачот име точен, ви Благодариме!

Други карактеристики

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
MO14
Материјал:
Хартија
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид

Најдобри понуди