• Неодамнешно
  • -40 %
Европската ретро Phnom Penh Слика Рамки, Фото Рамки,4/5/6/7/10 инчен Рамки,Ѕид Слика Рамка Дома Декорација Дома Занаети

Европската ретро Phnom Penh Слика Рамки, Фото Рамки,4/5/6/7/10 инчен Рамки,Ѕид Слика Рамка Дома Декорација Дома Занаети

DEN 498.00
DEN 829.44

Количина на стоки
Тековен


Европската ретро Phnom Penh Слика Рамки, Фото Рамки,4/5/6/7/10 инчен Рамки,Ѕид Слика Рамка Дома Декорација Дома Занаети Може да ги променат своите фотографии
Име : Fhoto Рамка Бренд име : НЕЖНО ЕЛЕНИ Материјал : ГЛАСАЧКО место Боја : Дрво боја, Големина : Плоштадот 4 инчен/5inch/6 инчи/7 инчен/10 инчен Тоа е еден нов стил на 2016 година. НЕЖНО ЕЛЕНИ употреба на високо-квалитетна борова како ГЛАСАЧКО место материјали, не-токсични и еколошки, не содржи алкохол, па остатокот увери дека клиентите избор. НЕЖНО ЕЛЕНИ употреба добар квалитет на слика јадро, сликата е јасна, еден совршен натпревар. НЕЖНО ЕЛЕНИ ексклузивен дизајн, одби истиот став вулгарен, да им обезбеди на клиентите со добра домот, се чувствуваат. Пакет 1 x Fhoto Рамка

Други карактеристики

Големина:
5 inch, 7 inch, 10 inch, 6 inch, Square 4 inch
Стил:
Модерна
Бренд Име:
НЕЖНО СРНИ
со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Пакување Тип:
Мулти-рамка
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
C11 1311
Големина:
Големина
Име на производ:
Дома Декор Слика Рамка за Mural Decoratio
Име:
дрвена рамка за слика
Видови:
Нордиските
Боја:
Слика Во Боја
ФОТО:
Може да ги променат своите фотографии
слика картичка материјал:
Хартија
квалитет:
Врвен квалитет

Најдобри понуди