• Неодамнешно
  • -25 %
Секогаш Се Себе Си, Освен Ако Не Може Да Се Еднорог Деца Ѕид На Дневната Соба Спална Соба Отстранлив Винил Уметност Ѕид Налепница D B078

Секогаш Се Себе Си, Освен Ако Не Може Да Се Еднорог Деца Ѕид На Дневната Соба Спална Соба Отстранлив Винил Уметност Ѕид

DEN 287.00
DEN 382.56

Количина на стоки
Тековен

материјал : еколошки Винил големина : 31cm X 39cm 42cm X 52cm 57cm X 71cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја

Други карактеристики

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
31X39cm, 57X71cm, 42X52cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Број На Модел На:
B078
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди