• Неодамнешно
  • -19 %
Модерната Ѕид Уметност Маслото Платно Печатење на Ѕид Слика Емоционална Уметност Дискусии од Марио Санчез Nevado Giclee Платно

Модерната Ѕид Уметност Маслото Платно Печатење на Ѕид Слика Емоционална Уметност Дискусии од Марио Санчез Nevado Giclee

DEN 467.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте да се , имајте пријатен шопинг време!
Тип : Giclee платно печатење (Не handpainted)
Големина : 40x40cm / 50x50cm / 60x60cm ( Дополнителни платно граница 3-5 см за истегнување .)
Ако ви треба othe r големина, ве молиме контактирајте со нас.
Материјали : СЕДИШТЕТО Ployester платно / Протегала платно со дрво барови, подготвени за висат .
Рамка : Можете да изберете Рамка или Без рамка
Забелешка : Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме на превозот од Кина Пост / Али Стандард на Превозот, Ако треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Пакување :
Прилагодено За Цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања..
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Други карактеристики

Големина (Инчен):
40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
чиста уметност простор
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No

Најдобри понуди