• Неодамнешно
  • -20 %
Лав, Зебра Слон Жирафа Бебе Животни Уметност Печатење На Постер, Safari Животни Слика Платно Сликарство Детска Соба Бебе Соба Оркестарот Ѕид

Лав, Зебра Слон Жирафа Бебе Животни Уметност Печатење На Постер, Safari Животни Слика Платно Сликарство Детска Соба Бебе

DEN 197.00
DEN 246.24

Количина на стоки
Тековен


Нашите типографија отпечатоци и Уметност отпечатоци на Aliexpress функција инспиративни и мотивациони цитати, Скандинавските дизајн
ѕид уметност и убава апстрактната уметност отпечатоци. Совршен за дома декор , канцеларија или работа простор.
ЗАБЕЛЕШКА
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
.. Секој печатење се проверува пред превозот. Рамка и сите други предмети кои НЕ се вклучени во оваа набавка, само печати е вклучен.
.. Бојата на екранот може да биде малку се разликуваат од страна на мониторот
.. Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
ЕФЕКТ НА ЕКРАНОТ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Галерија на квалитетот на ликовната уметност печати на светли бели, парична казна поли-памук мешавина, мат платно со користење на најновата генерација Epson архивирање на мастила.
Лав, Зебра Слон Жирафа Животни платно сликарство ѕид слики за детска соба декорација
-
6 D201
-
6 D202
-
6 D203
-
6 D204
-
6 D205
-
6 D206
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои сопствени цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.Овој пакет може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден ) Или природни катастрофи (на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму), ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита време
ПАКЕТ

Други карактеристики

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка
Бренд Име:
dulike
Предмети:
Животните
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
6D201-6D206
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Цел:
Safari Расадник Бебе Животни Ѕид Слика Детска Соба Оркестарот
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
боја:
како на сликата покажува
уметноста категорија:
Модерна и Цртан филм
Простор апликации:
Детска Соба / Бебе Соба / Расадник
Тема:
Лав, Зебра Слон Жирафа Животни Платно Уметност Печатење
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди