• Неодамнешно
  • -18 %
1pc Модерна Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Биро Tabletop Носителот Home Office Декорација, 10/13/17cm

1pc Модерна Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Биро Tabletop Носителот Home Office Декорација,

DEN 551.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


1pc Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Биро Tabletop Носителот Home Office Декорација
Модерен дизајн, стилски вазна, совршена за домашни и канцелариски декорација.
Материјал : Керамички
Големина : ве Молиме погледнете на производ слики
Пакет се вклучени : 1 парче цвет вазна(без растенија)
Ве молиме проверете ја големината пред место со цел, ви благодарам многу!

Други карактеристики

Материјал:
Керамички & Порцелански
Број На Модел На:
HDHP269
Големина:
M
Стил:
Модерна
Функција:
Tabletop Вазна
Пакет Се Вклучени:
1 парче вазна

Најдобри понуди