• Неодамнешно
Француски Цитати Ѕид Налепници На Правилата на Среќа Винил Ѕид Налепници Дома Декорација FQ0001

Француски Цитати Ѕид Налепници На Правилата на Среќа Винил Ѕид Налепници Дома Декорација FQ0001

DEN 220.80

Количина на стоки
Тековен


Производ Карактеристики : Материјал : Животната средина; Пренослив Место : Погоден за било каква рамна површина како што се Очила/Подови/Врати/Ѕидови/Огледала/Автомобили/Чамци/Велосипеди/Дрво/од Пластика/Метал Пакет : Обично вклучува Винил Decal, Трансфер Филм, Инструкции на англиски јазик, Демо Примерок. Боја : ве Молиме погледнете на боја картичка подолу. Ако не можете да најдете на боја на копче погоре, ве молиме оставете белешка во ред или испратете ни порака. Бои може да биде прикажана малку поинаква од материјали што се должи на екранот поставување на компјутери. Големина : Можете да изберете заврши големини преку копчињата погоре. Сликите се предвидени за повикување само .Ако сакате други готови големини, ве молиме контактирајте со нас пред да се нареди. Изгледот големина обично се различни од заврши ефект . Ќе добиете нашиот распоред производ кој е секогаш точна. Ние ќе се обезбеди примена на инструкциите за да ви помогне да се направи производ како ефект слика. Тоа е едноставно. Ако сакате прилагодено производи , ве молиме да испрати пораки до нас за повеќе детали и за котација.
Посебни потсетам : бидејќи производот е кадрава пакување на стоки, по приемот на стоката, ве молиме да се отвори фронт ќе производи кои се 1-2 ден, или изложба по се со рамен притисок на врвот, со производи повторно по заздравувањето држејќи се за да се избегне етикетирани како кадрава стане warped раб.
========================================================================================================================================================================
Француски Цитати Ѕид Налепници На Правилата на Среќа Винил Ѕид Налепници Дома Декорација FQ0001
ГОЛЕМИНА
S : 40 40cm x M : 57 x 57cm L : 75 x 75см

Боја Картичка :
Посебни потсетам : бидејќи производот е кадрава пакување на стоки, по приемот на стоката, ве молиме да се отвори фронт ќе производи кои се 1-2 ден, или изложба по се со рамен притисок на врвот, со производи повторно по заздравувањето држејќи се за да се избегне етикетирани како кадрава стане warped раб.

Други карактеристики

боја:
Црна, Направи Бои
Големина:
57 x 57cm, 40 x 40cm, 75 x 75cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
AWOO
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
FQ0001
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
Винил
Цел:
Француски Понуда За Домашна Декорација
Се препорачува простор:
Дневната Соба / Спалната Соба
Тема:
Правила на Среќа француски Цитат Ѕид Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Големина:
S/M/L

Најдобри понуди