• Неодамнешно
  • -25 %
YOYOYU Ѕид Decal Винил Уметност Соба Оркестарот Налепница Класичен Цртан филм Воз Спалната соба Ѕид Налепница Момче Removeable Дома Mural Постер ZX022

YOYOYU Ѕид Decal Винил Уметност Соба Оркестарот Налепница Класичен Цртан филм Воз Спалната соба Ѕид Налепница Момче Removeable

DEN 367.00
DEN 489.60

Количина на стоки
Тековен


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис : Големина : 42 X55 CM / 57 X75 CM Функција : Пренослив и Издржлив Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Други карактеристики

боја:
622 ЦРНА, 615 СИНА, 627 СИВА, 608 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X55CM, 57X75CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
За Фрижидер,Кат Налепници,Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Тема:
Сообраќај
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
ZX022
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Најдобри понуди