• Неодамнешно
  • -6 %
2018 Жолта Кула Кран Пагоди Модел Декорација Гроздобер Легура Занаети Кина Познати Градење На Фенг Шуи Дома Декорација

2018 Жолта Кула Кран Пагоди Модел Декорација Гроздобер Легура Занаети Кина Познати Градење На Фенг Шуи Дома Декорација

DEN 1099.00
DEN 1168.80

Количина на стоки
Тековен

Име на производ : Кина Жолта Кран Градење Модел Декорација Производ Големина : Должина, Ширина Висина : 12*20 CM Производ материјал : алуминиум Производ тежина : 0.55 кг Производ во боја : бронзени Производ стил : едноставен ретро пакувањето на Производот : надворешниот картон

Други карактеристики

Големина:
12cm 20cm
Тема:
Архитектура
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SIBAOLU

Најдобри понуди