• Неодамнешно
  • -38 %
100PCS/торба Дома Светат Во Темница Ѕвезди Ѕид Налепници Decal за Деца Бебе Соби Налепница

100PCS/торба Дома Светат Во Темница Ѕвезди Ѕид Налепници Decal за Деца Бебе Соби Налепница

DEN 116.00
DEN 187.68

Количина на стоки
Тековен


100 PCS Дома Светат Во Темница Ѕвезди Ѕид Налепници Decal за Деца Бебе Соби Налепница
Спецификации :
Може да го апсорбира светлина и светат во темнина
Тоа е добро декорирани во дете спална соба.
Главната Боја : Светло Зелена
Материјал : Пластика
Тема : Star Шема
Пакет Се Вклучени :
100 PCS на овој објект
Answer : ___________________________ Note :
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., ќе има некои мали
разликите во боја помеѓу фото и вистинскиот објект

Други карактеристики

боја:
светло зелена
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Материјал:
Пластични
Censor Кодот:
Никој
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
HonC
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
DZ378
Место на Потекло:
Кина
Функција:
Подуени Налепница
is_customized:
yes

Најдобри понуди