• Неодамнешно
6.5*12cm Анти-Статички Оклопна Пластична Амбалажа Кеса ESD Отвори Врвот Анти-Статички Пакување Торба Електроника Antistatic Складирање Торбичка

6.5*12cm Анти-Статички Оклопна Пластична Амбалажа Кеса ESD Отвори Врвот Анти-Статички Пакување Торба Електроника Antistatic

DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Детали За Производот
Големина : 6.5 см*12cm (2.6"*4.7")
Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полиња
Дебелина : 0.075 MM
Материјал : APET / CPP
Производ Екранот
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Други карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
PABCK
Број На Модел На:
6.5*12cm
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Пластични Тип:
APET
Употреба:
електронски производи
Производот:
складирање торба

Најдобри понуди