• Неодамнешно
9*13cm Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Складирање Пакување Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic Електроника Пакување Торбичка

9*13cm Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Складирање Пакување Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic

DEN 1008.00

Количина на стоки
Тековен

Детали За Производот
Надвор Димензија : 9cm*13cm (3.5"*5.1").
Внатре Димензии : 8cm*11.5 cm (3.1"*4.5").
Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полиња
На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање
Дебелина : 0.075 MM
Материјал : APET / CPP
Производ Екранот
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Други карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
9*13cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Употреба:
Дребулии
Форма:
Возен Тип
Дебелина:
8 жица
Производот:
ESD кеси
Пластични Тип:
APET / CPP
Спецификација:
9*13cm

Најдобри понуди