• Неодамнешно
  • -29 %
DINIWELL Преносни Superfine Влакна Складирање Кеси Водоотпорен Опфаќа За Чадор Ткаенина за Чистење

DINIWELL Преносни Superfine Влакна Складирање Кеси Водоотпорен Опфаќа За Чадор Ткаенина за Чистење

DEN 131.00
DEN 184.80

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : црна
Материјал : оксфорд ткаенина, superfine влакна
Големина : 28*12 CM/11.02*4.72 инчен
Пакет Содржина :
1 PC x Чадор торба
Конверзија : 1 инч= 2.54 см
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1mm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.
Производ Вовед :
* Овој производ обвивка материјал за superfine влакна, кожен влакна абсорбента многу силна. Употреба на високо-квалитетна патент патентите, префрлување без проблеми, може да се целосно отворен, избришете е многу удобен, по користење лесно да се добие.
* Производ функција : Не само што може да го апсорбира дожд над чадор брзо, исто така, може да се избрише со сува торба и вода дамка на костум.
Овој производ исто така, може да се широко се користат во мебел, дрвени подови, електрични апарати, автомобили, пијано инструменти, компјутери, па дури и одговараат на чистење и така натаму.

Други карактеристики

Бренд Име:
DINIWELL
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
Откачи Полиестер
Применливи Простор:
Бања
Дебелина:
7 жица
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
umbbag1025
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
чадор за складирање торба
Употреба:
за чадор
Спецификација:
28*12cm/11.02*4.72 inch
Објектот:
чадор за складирање торба
Материјал:
влакна
боја:
Црна
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Чадор

Најдобри понуди