• Неодамнешно
  • -30 %
3 Големина На Drawstring Градник Долна Облека Производи Перење Кеси Кошеви Мрежа Торба Домаќинство Чистење Додатоци Перење Миење Грижа -30

3 Големина На Drawstring Градник Долна Облека Производи Перење Кеси Кошеви Мрежа Торба Домаќинство Чистење Додатоци Перење

DEN 144.00
DEN 204.96

Количина на стоки
Тековен


На кружни пластична рамка на врвот и на дното не само што го спречува торба од менување на форма во текот на миењето, но, исто така, помага да се исчисти целосно.
3 Големина На Drawstring Градник Долна Облека Производи Перење Кеси Кошеви Мрежа Торба Домаќинство Чистење Додатоци Перење Миење Нега
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Висина на квалитетот на долна облека торба за перење може да се заштити градник од извртување и оштетување додека за перење заедно со други алишта. Секоја земја има различни тарифи политика. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Миењето градник торба е толку паметен начин да се перат вашиот најголем деликатна предмети. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
Модел се применува за : автоматска машина за перење, полу-автоматска машина за перење, дехидрирани машина, машина за сушење.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Пати долна облека добро, стави укината долна облека во торба за перење пари, во близина на печатот на перење торба и плик тоа цврсто со патент. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
.
L : 44*48cm
М : 31*37cm
S : 26*29cm
Материјали : Најлон
Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со некои мерење грешки поради прирачник , благодарам многу !
3 x Миење Торба
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите.

Други карактеристики

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Употреба:
Бања
Применливи Простор:
Бања
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
B055504
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Торби За Перење
Материјал:
Mesh
Дебелина:
/
Спецификација:
/
Капацитет:
/

Најдобри понуди