• Неодамнешно
  • -10 %
SSGP Вшмукување Чаша Потоне Полица Сапун Сунѓерот Мозоци Багажник, Виси Потрошувачка Кошница Кујна Морон Складирање Алатка

SSGP Вшмукување Чаша Потоне Полица Сапун Сунѓерот Мозоци Багажник, Виси Потрошувачка Кошница Кујна Морон Складирање Алатка

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Пакет содржи : 1x потрошувачка кошница

Други карактеристики

боја:
Сина, Розова
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Двојно
Инсталација Тип:
Кука Тип
Бренд Име:
SSGP
Употреба:
Перење Подлога
Број На Модел На:
010683
Материјал:
TPR
Тип:
Складирање Кошеви

Најдобри понуди