• Неодамнешно
12X20CM,100 X Проѕирен Алуминиумска фолија Zip Заклучување Торба - Сребрена Металик алуминиум Mylar и Resealable пластични торбичка јасно Пред

12X20CM,100 X Проѕирен Алуминиумска фолија Zip Заклучување Торба - Сребрена Металик алуминиум Mylar и Resealable пластични

DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен


Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Домаќинство / Прав /Течни.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство.075 мм, Двојно-страни 0. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Се надевам дека ќе може да се разбере.87 х" ) Ширина X Должина
Количина : 100pieces/Многу
Дебелина : Секоја страна 0. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Карактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling ,заштита од зрачење , висок интензитет, елегантен изглед, благородна и практично, не-токсични невкусна
Оваа продавница на сите алуминиумска фолија торба е сосема нов материјал производство и висок квалитет,avirulent insipidity,може да биде исполнет со храна.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !.

Други карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
NIWEISEN
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Број На Модел На:
12x20cm
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
7.5 жица
Производот:
ziplock торба
Пластични Тип:
aluminizing фолија
Капацитет:
околу 250g ориз
Спецификација:
4.72x7.87
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Алуминиумска Фолија / ПЕТ Соединение
Функција:
Рециклираат, Влага / Мирис / Маснотии доказ
боја:
Сребрена & Пред Транспарентен
Бизнис употреба:
Медицина во Прав, апарати за Домаќинство, Течни производи за пакување торба
Примена:
Храна, Сушено Јатчесто овошје, Чај,Грав,Ужинка, Електронски производи, големина на пакување, Итн.
торба стил:
Патент reclosable Транспарентност екранот Aluminized торба
Понудата:
Во акции на мало или големо
Дебелина:
0.075 mm(секој панел на торба)
Површината Ракување:
една страна позлата foi, од една страна високо јасно

Најдобри понуди