• Неодамнешно
5.6 ml 20pcsмногу FDA одобрени од храна одделение Не-стап Силикони Сад За Восок Bho Масло Бутан Испарувач Силикон Тегли Dab

5.6 ml 20pcsмногу FDA одобрени од храна одделение Не-стап Силикони Сад За Восок Bho Масло Бутан Испарувач Силикон Тегли

DEN 624.00

Количина на стоки
Тековен


НАЈДОБРИТЕ NONSTICK сад направен од силикон кој ви овозможува да добиете 100% на секој леплива супстанца надвор без да остават нешто страни на теглата. обичајот да се притисне/пресврт врвот прави лесно да се отвори, И тие се отскокнување-можност. Да, тие скокаат и останува на врвот!
* 100% Од Храна Одделение Силиконски
* Да Се Загрози Отпорни
* Отпорни На Топлина
* Машина За Миење Садови Безбедно
* Комора За Безбедно
* Микробранова Безбедно
* 100% Еднократно
Ова е мора да има ставка за сите масло, да се загрози, восок и други етерични масла, единствениот начин да се одржи и да го носат.
ФДА Одобри храна одделение мала топка форма силикони сад
Големина : OD30*ID22*T30 MM
Тежина : 12g
Капацитет : 5.6 ml
слики :
Забелешка : боја ние ќе брод е порибено боја по случаен избор.Од друга страна ,можеме да oem вашата боја врз основа на 500 парчиња од по боја како и вашите праша
Стокови името Силикони сад СТИЛ Најновите стил МАТЕРИЈАЛ храна одделение БОЈА Бела,црвена,сина,црна....сите други panton боја ЛОГОТО
Ембос, deboss, печатење, печатење шарени ОЕМ Ние прифаќаме клиент е прилагодено за цртање/примероци или слика ПАКЕТ ЈП кеси или opp вреќа како на клиент барање MOQ 500pcs СУДЕЊЕТО ЦЕЛ помала количина се accetpable
ПРИМЕРОЦИТЕ може да се обезбеди примерок за испитот Капацитет 100000 PCS/месец СЕРТИФИКАЦИЈА обезбедуваат материјал SGS,ROHS, ФДУ,LFGB
Функција
1)Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи
2)Не-стап и лесно да се чисти
3)ФДУ/LFGB
4)Отпорни на -40 - 230 C
УДАР Е НАШИОТ ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА
ОПРЕМА & ИНСПЕКЦИЈА АЛАТКА
ОРГАНИЗАЦИЈА НА ТАБЕЛАТА,КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ & ДАТОТЕКА

Други карактеристики

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Бренд Име:
YUHAOSHENGTECH
Мирудии Сад стилови:
маска
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Пакување:
>10
Употреба:
медицински отпад сад

Најдобри понуди