• Неодамнешно
  • -48 %
Водоотпорен Пакување Патна Торба Систем Трајни 5 Парчиња Еден Сет Голем Капацитет На Спортски Торби Унисекс Облека Сортирање Организира Торба

Водоотпорен Пакување Патна Торба Систем Трајни 5 Парчиња Еден Сет Голем Капацитет На Спортски Торби Унисекс Облека Сортирање

DEN 150.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Тековен


Водоотпорен Пакување Патна Торба Систем Трајни 5 Парчиња Еден Сет Голем Капацитет На Спортски Торби Унисекс Облека Сортирање Организира Торба Опис : Сосема Нов и Висок квалитет Водоотпорен 5 големина меша со различни бои. Пакет Оглас : 5 * Чување Торба 5 различна големина, 3 различни бои, се Меша случајно.
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

Други карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
Патување
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Шема:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Плоштад
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Три-димензионални Тип
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
BG003
Производот:
Платно

Најдобри понуди