• Неодамнешно
  • -34 %
Мода Шминка Патни Торби Toiletry Чанта Организатор Виси Убавина Миење Козметички Торба

Мода Шминка Патни Торби Toiletry Чанта Организатор Виси Убавина Миење Козметички Торба

DEN 112.00
DEN 170.40

Количина на стоки
Тековен


Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . inkfrog terap
in Fg Analytic.
1 инч = 2.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Водоотпорен Миење Торба
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : Покаже како фото Големина на : 13 * 20 * 5 cm Шири Должина : 46 cm Има 2-3% разлика според упатство за мерење. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. клиенти сите се наши пријатели.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

Други карактеристики

Бренд Име:
faroot
Број На Модел На:
JMFB14587
Материјал:
Полиестер
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Обликот:
Плоштад
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Дребулии
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Тип:
Складирање Кеси
Капацитет:
како Слика
Дебелина:
Патни Торби
Спецификација:
cosmetic bag
Производот:
make up кеси

Најдобри понуди