• Неодамнешно
  • -34 %
Креативни Крпа Клип Носителот Закачалки Самолепливи Мулти Употреба Ткаенина За Чистење Клип Крпа Кука Кујна Организатор Чување На Носителите На Решетката

Креативни Крпа Клип Носителот Закачалки Самолепливи Мулти Употреба Ткаенина За Чистење Клип Крпа Кука Кујна Организатор

DEN 34.00
DEN 51.36

Количина на стоки
Тековен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.63"
Боја : жолта, зелена, сина, виолетова, црвена роза
Количина : 1
Тежина : 13g
Пакување : OPP вреќа пакување
1 X Крпа Клип 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Пластични Тип:
PP
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Крпа Клип Носителот
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
SANGEMAMA
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Материјал:
Пластични
Име:
Креативни самолепливи мулти користете крпа клип
Големина:
about 5.3x5.3x27cm/2.09*2.09*10.63
боја:
како слик шоу
Количина:
Тип:
Бања Полици

Најдобри понуди