• Неодамнешно
Aiyima 120A Засилувач Rectifier Филтер за Снабдување со Енергија Одбор High Power Schottky Rectifier Филтер за Напојување Одбор 10000uf 125V

Aiyima 120A Засилувач Rectifier Филтер за Снабдување со Енергија Одбор High Power Schottky Rectifier Филтер за Напојување

DEN 2625.60

Количина на стоки
Тековен


Поврзани Продукции :
Спецификација
Моќ одбор со двострано tinplate PCB одбор, 8 H-itachi 10000uf 125 V capacitor, 4 оригинални увоз расклопување Schottky 30 A150 V еквивалентно на 120 A мост куп!
Schottky е карактеристики се брза, мала внатрешна отпорност (пад на притисок природно низок)
Така оригиналниот rectifier од оригиналот моќност засилувач за голема побарувачка за енергија.
Влезна моќност : Двоен AC 40 V(40 V-0-40 V)
PCB големина (должина * ширина * висина : 208mm * 79mm * 73mm
Пакување, Вклучувајќи :
1 x 120 A Засилувач Rectifier Филтер за Снабдување со Енергија Одбор

Други карактеристики

Максимална Моќност По Канал:
11w
Бренд Име:
Aiyima
Број На Модел На:
Никој
Пакет:
No
Канали:
Никој
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди