• Неодамнешно
HIFI EXQUIS 300w - 380w Прилагодите Моќ Трансформатор за Цевка AMP hi-fi Квалитет Гарантиран

HIFI EXQUIS 300w - 380w Прилагодите Моќ Трансформатор за Цевка AMP hi-fi Квалитет Гарантиран

DEN 4497.60

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме прочитајте cearfuly производот страница.8 килограми, 380w : 6.(HIFI EXQUIS) Член-3, Превозот. Друго, мора да контактирате со нас за да го решат проблемот со нас.
Карактеристики и параметри : Користете Јапонски Z11 0. (Оштетен, не е во ред производ, звукот се лоши, без следење на информации, пакет изгубени, apparence проблем, превозот задоцнување, итн) Било каков проблем или незадоволство по добиени производ, мора да контактирате со нас во прво пред да се даде negatif повратни информации или за да ги отворите некој спор.(HIFI EXQUIS) Член-5, Испорака. Компанијата Информации HIFI EXQUIS е Висока Верност e-commerce продавница, ние нудат исклучителна equipement на Hi-Fi систем и со двете добар квалитет и услуга.35 mm Annealed челични лимови , Целиот процес е за hifi цевка на исправноста на Инсталацијата е за вертикална, па тоа е двојно опфаќа за рамо ( ако сакате Хоризонталните инсталација, ве молиме ги споделите со нас) Основно Inpute напон customisable за натпреварот со сите земји 110-240v, ако сакате другите напон, ве молиме ги споделите со нас На addtion на моќта на Средно Windings мора да одговара со вашата моќ избор, Друго не можеме да го прилагодите за вас , Нето тежина : 300w : 5. Било проблем за clerance процес, ве Молиме контактирајте со нас пред да контактирате со царината. Можете да го отвори спорот, само кога ние не можеме да им даде на вашите задоволни решение! Член-6.
Вие треба да се пресмета вкупната енергија што ви треба за вашиот трансформатор, и да се направи избор на математика со 300w, 340w или 380w, ако треба други моќ, ве молиме да се најдат други производи во истиот categorie
и Оставете ги во порака вашите барање или desgin , и ние ќе потврдите дека за тоа
HIFI EXQUIS работа со еден од најдобрите кинески цевка amp е трансформатор производство manufactuer , со цел да се произведуваат и да се прилагодите на најдобри трансформатори за нашиот клиент Нашите производителот имаат за 10 Годишно искуство да специјално произведуваат високо ниво трансформатор за worldwids клиент, и цевка засилувач е трансформатор се произведува повеќе од 2000000 PCS/годишно , со што и двете квалитетот на материјалот и квалитетот на звукот може да биде 100% quarenty, нивните посебни процесот на работа може да се обезбеди добар длабок бас и транспарентен звук и висок широк frenquence одговор. Во рокот на испорака : Ние треба време за да се подготви ред и да организираме испратени на производи и справување со кина local превозот.

Други карактеристики

боја:
300w, 340w, 380w
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Бренд Име:
HIFI EXQUIS
Број На Модел На:
OBXPT
Канали:
2 (2.0)

Најдобри понуди