• Неодамнешно
  • -14 %
Со дијаметар од 48mm Висока 22mm Knob Алуминиум Солидна Knob Волумен Potentiometer Knob HIFI Аудио Засилувач Knob

Со дијаметар од 48mm Висока 22mm Knob Алуминиум Солидна Knob Волумен Potentiometer Knob HIFI Аудио Засилувач Knob

DEN 495.00
DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[40497]
[xlmodel]-[custom]-[40497]
[xlmodel]-[custom]-[40497]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач случај детали
Драг пријател
Ви благодариме за посетата на нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Материјал : Алуминиум легура.
Листа : 1*Аудио засилувач knob
Боја : сребрена
Големина
Дијаметар : 48mm.
максимална : 22mm.
Potentiometer бленда : 6mm.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Други карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
20W
Канали:
2 (2.0)
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
48mm
Дијаметар:
48mm
Висок:
22mm
Potentiometer отворот:
6mm
Материјал:
Алуминиум легура

Најдобри понуди