• Неодамнешно
  • -5 %
Еден пар DIY диференцијални засилување моќност засилувач PCB одбор празни одбор Слободен брод

Еден пар DIY диференцијални засилување моќност засилувач PCB одбор празни одбор Слободен брод

DEN 497.00
DEN 523.20

Количина на стоки
Тековен


DIY диференцијални засилување моќност засилувач PCB одбор празна табла
Производ кратка :
PCB користи 1.6 mm дебели квалитет одбор, 1.6 бронза дебелина, калај прскање процесот за да се обезбеди добар помине перформанси на големината и струја. Прва класа PCB квалитет.
На коло е означена вредноста на електронски компоненти, додека плочата на предметот може да биде успехот, да уживаат DIY забава
Спецификација : 98mm * 77mm
Едно парче, еден звучен канал
Следново е готов производ слика за инсталација референца :

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Број На Модел На:
Диференцијална проширување
Максимална Моќност По Канал:
10W

Најдобри понуди