• Неодамнешно
UC30 HD мини LED проектор / Мајчин 640X480 / Support HDMI / Три Чаши леќи/ 150 lumens Со Далечински Контролер

UC30 HD мини LED проектор / Мајчин 640X480 / Support HDMI / Три Чаши леќи/ 150 lumens Со Далечински Контролер

DEN 2418.24

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Тогаш ние ќе ја испрати на нов објект за вас и да воведе како да се поправи тоа слободни. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени на нас во рок од 7days од денот примени.5 М · Резолуција : 640*480 · Осветленост : 150 Lumens · Contrast Ratio : 600 : 1 · Сликата систем : LCD · внесување на Текст терминал : V/USB/SD/VGA HDMI · Поддршка на Аудио фајлови : WMA, MP3, M4 A · Со USB приклучок, може да биде читач на картички, поддршка надворешен USB флеш диск · Со SD картичка, поддршка SC/MMC картичка до 16 GB · Покаже информации во компјутер, USB флеш диск или на мемориската картичка, лесно и удобно · боја : бела · Димензии : 170*140*70 MM · Тежина : 0.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ние се случува да се потрудиме да послужи за вас.
Имаме тим за поддршка на нашата служба за корисници, и да ви обезбеди со упатство за инсталација, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ако времето во текот 7days,се смета дека се КОРИСТИ и ние ќе НЕ издаде враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вашите пари платени во целост. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Сите Предмети зависи, имаат 24 месец Производство 's Гаранција (со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот) Додатоци доаѓаат со 3-месечен Гарантен. По приемот врати пакет во неговата оригинална состојба, а за пакување со сите компоненти и додатоци. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.92 КГ Пакет, вклучувајќи : · 1 x Дигитален Проектор · 1 x Далечински Управувач · 1 x Поврзете кабел · 1 Адаптер x
Реалноста проекција цртање :
Споредба на Старата Верзија :
Реалноста проекција цртање :
Други Низа Производи
GM60 е од Најновата генерација на производот на Мини проекторот!
Линк :
Почитувани купувачот, Тајсон Надворешна Трговија Inc.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.

Други карактеристики

Бренд Име:
UNIC
Канали:
UC30

Најдобри понуди