• Неодамнешно
  • -10 %
2017 нова есен зима мажите се згусне термички долна облека одговара на мажите долго џонс златна сомот мека топло поставува кошула + панталони

2017 нова есен зима мажите се згусне термички долна облека одговара на мажите долго џонс златна сомот мека топло поставува

DEN 1382.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Тековен


2017 нова есен зима мажите се згусне термички долна облека одговара на мажите долго џонс златна сомот мека топло поставува кошула + панталони
Материјал : 95% памук, 5% spandex

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
9009
Бренд Име:
zerlos
Содржината на основната ткаенина компонента:
95% памук
Карактеристики:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Дебелина:
Подебели
ткаат:
плетење
Половината Тип:
Висок Половината
Јака форма:
Околу Врат
Мека индекс:
Мека
Телото sculpting индекс:
маици + панталони

Најдобри понуди