• Неодамнешно
  • -30 %
Секси Геј Мажите Долна Облека Jockstrap Борење Singlets Боксери Jumpsuit Bodysuit Мека Мрежа Еротска Долна Облека Костим Боксери

Секси Геј Мажите Долна Облека Jockstrap Борење Singlets Боксери Jumpsuit Bodysuit Мека Мрежа Еротска Долна Облека Костим

DEN 470.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Материјал : 80% Најлон +20% Spandex Тип : Мажите се Изедначи Боксери Боја : Како се Покаже На Сликата Големина : M,L,XL Повод : Секојдневниот Сезона : All Нето Тежина : 0.1 КГ Пакет : 1 * на Мажите Мазна Боксери
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2.54 см
Pls дозволете 1-2 CM грешка поради различни мерење метод
Големина : ве Молиме изберете ја вашата големина.M/L/XL
M : Waistline : 24.4-28.3inch
L : Половината : 26-30inch
XL : Половината : 27.5-инчен 31.5
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас, прво,секој проблем може да се реши.
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1. Ако пратката се изгуби, ние ќе ви ги даде целосна наплата. 2. Квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем 3.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
4.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
yfd03-WH41
Бренд Име:
yufeida

Најдобри понуди