• Неодамнешно
  • -23 %
AIBC моден бренд мажите долна облека Геј секси боксер шорцеви дома панталони стил дома Среќен секси мода обичните панталони

AIBC моден бренд мажите долна облека Геј секси боксер шорцеви дома панталони стил дома Среќен секси мода обичните панталони

DEN 295.00
DEN 383.04

Количина на стоки
Тековен


Големина референца
М : 75 - 82cm (27-29inch) , L : 82 - 90cm (32-34inch), XL : 88 - 94cm (35-37inch)

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Rayon
Број На Модел На:
003-JJA
Бренд Име:
AIBC

Најдобри понуди