• Неодамнешно
  • -30 %
WJ Секси Транспарентен Мажите долна облека Cueca Еротски Боксер Шорцеви Геј Мажите долна облека Cueca Calzoncillos Hombre Боксер Marca Најлон Homme

WJ Секси Транспарентен Мажите долна облека Cueca Еротски Боксер Шорцеви Геј Мажите долна облека Cueca Calzoncillos Hombre

DEN 246.00
DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен


WJ Секси Транспарентен Мажите долна облека Cueca Еротски Боксер Шорцеви Геј Мажите долна облека Cueca Calzoncillos Hombre Боксер Marca Најлон Homme
Опис :
* Материјал : 90% најлон+ 10 % spandex
* Боја : Црна/Sky Blue/Бела/Red/Жолта (Како слики show)
* Карактеристики : дишат Со дупки, секси & удобно.
Големина на Табелата ( 1 инч=2.54 СМ)
Големина
S
М
L
XL
Половината
CM
64~74
68~78
72~82
76~86
Инч
25~29
27~31
28~32
30~34

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Spandex,Најлон
Број На Модел На:
YY-2003-PJ
секси еротски homens:
секси долна облека за мажи
адвокатско долна облека боксери:
Адвокатско Долна Облека
string homme:
адвокатско секси долна облека

Најдобри понуди